ilustrace
ilustrace

English Multi Camp 2020

Na ilustrace englishcampces­kytesin najdete další informace, fotky a aktuality.

Přihlašování pouze do 15. 7. 2020
Termín 2. – 7. 8. 2020
Místo Areál Roubenek – Hotel KAM Malenovice
Cena 3000,– Kč
Organizátor Klub mladých FILADELFIA ve spolupráci s Křesťanskou akademii mladých
Kontakt Fanny
fanny@kam.cz
723 409 658

V ceně campu je ubytování v hotelu na 5 nocí s plnou penzí, studijní materiály a využití sportoviště. Při platbě za camp také získáte campové tričko.

Letos se jedná o tzv. multicamp, který bude nabízet různé dopolední programy! Přihlásit se můžete na to, co vám bude nejblíže k srdci! Ráno se můžete těšit na klasickou angličtinu s rodilými mluvčími nebo zajímavé sporty a fitness se zkušenými trenéry či na hodiny drama a hudby. Nejen rána jsou nabytá zajímavým programem, ale samozřejmě i typické táborové aktivity během odpoledne nebudou chybět!

Na camp navazuje dvoudenní program přímo Českém Těšíně. Zábava určitě nekončí na campu!

V případě, že jste starší 14 let a máte zájem zúčastnit se tohoto kurzu vyplňte a odešlete on-line přihlášku.

Přihláška nabývá platnosti uhrazením ceny za Camp na účet uvedený v přihlašovacím formuláři. Nezaplacená přihláška bude do 5 dnů stornována.

Samozřejmě letos bereme v potaz i celou situaci ohledně koronaviru a sledujeme veškeré dění i oznámení od vlády. Pokud se camp neuskuteční z důvodu vládních nařízení, storno poplatky se nebudou počítat.

Tato nabídka platí HLAVNĚ pro studenty těšínských středních škol a Těšíňany. V případě, že jste z jiných měst, můžeme Vás po předchozí domluvě (fanny@kam.cz) zařadit do rezervního seznamu a včas Vám dáme vědět, zda pro Vás máme ještě nějaká volná místa. Případně můžete využít nabídku jiných kempů, které pořádáme po celé republice.

Video z English Sport Campu 2017